Log In

Don't have an account? Sign up now!

Lost Password?

Sign Up

type and hit enter
Të duhen më tepër opsione? Kërkim i avancuar

Popular Categories

Recent Jobs

Job Spotlight

Agjentë Marketingu Full Time

inHouse Real Estate Tirane $800 - $1000

Kerkohen Agjent/e Imobiliare Full Time dhe Part Time Page Baze + % Dergo CV ne Whatsapp ose Email 0688365021 ...

Apply For This Job

CENTURY 21 IMPACT JU OFRON MUNDESI TE SHKELQYER PER NJE KARRIERE SI AGJENT IMOBILIAR Full Time

Century 21 Impact Tirane

Pozicioni: Agjent/e Imobiliar/e Vendndodhja: Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis KRITERET E APLIKIMIT: ▪ Mosha +25 Vjec ▪ Arsim i larte ...

Apply For This Job
  • E veçanta e kësaj platforme është se nuk "humbet" në të por me lehtësi mund të gjesh punën që dëshiron. Vura re ndarje të saktë të kategorive e cila ta lehtëson punën gjatë kërkimit. Mund të them se kam patur një ekpseriencë të mirë navigimi në Punësim.al. Anxhela Jonuzi, Anxhela Jonuzi

  • Me përpjekje mund të arrish punën që do sepse gjithçka arrihet nëse përpiqesh për të. Ky portal jo vetëm të ndihmon për të gjetur vendin e punës që dëshiron por të kursen edhe shumë kohë. Klajdi Gjoka, Klajdi Gjoka

  • Një shprehje thotë: "Në vendin e duhur, në kohën e duhur"  dhe pikërisht nga kjo varet suksesi. Në Punësim.al jeni në vendin e duhur dhe do të gjeni pikërisht atë që po kërkoni në momentin e duhur, mjafton të qëndroni të përditësuar vazhdimisht me publikimet e fundit. Elsida Kastrati

Start Building Your Own Job Board Now Get Started

Recent Posts