Vendet e punës shtuar së fundmi

Shfaq më tepër vende pune

Të përzgjedhura

 • Ekzekutiv Shitjesh Elbasan Full-Time

  Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k Elbasan, Albania

  Përshkrimi Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka më të njohura ndërkombëtare. Tek CCBS, ne jemi të bindur për... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Chef (m/f) Hotel Pastura (Pastura d.o.o.) Full-Time

  MojPosao Croatia

  Përshkrimi Dobrodošli na Sajam poslova u turizmu u trajanju od 20. do 27. veljace! Sajam se sastoji od pet paviljona, od cega se u cetiri paviljona nalaze štandovi poslodavaca prema... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Quality Control Engineer Full-Time

  LINDNER Tirana, Albania

  Përshkrimi The Lindner Group is Europe’s leading company for the interior fit-out, insulation and construction-related services. With a workforce in excess of 6000 worldwide, Lindner manages production plants and subsidiary... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Operator Retention Part-Time

  PARR Sh.p.k Rruga Irfan Tomini, Tiranë

  Përshkrimi PARR SHPK, società di outsourcing che offre servizi di Credit Management e Customer Operation Management ad aziende di grandi dimensioni, ricerca operatori telefonici per attività outbound di Retention. Kualifikimet... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Operator Full-Time

  Facile SRL Kudo

  Përshkrimi Facile.it è una azienda italiana di oltre 700 persone, leader nella comparazione di prezzi di polizze auto e moto, mutui, prestiti, conti correnti, tariffe ADSL, luce e gas. Facile.it... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Agjent Shitjesh Full-Time

  DEUTSCHCOLOR Tiranë, Albania

  Kompania Deutschcolor, pas nje partneritet disa vjecar me DELTA GROUP, ka ndertuar ne Shqiperi fabriken e saj nga me modernet ne Ballkan, me nje teknologji gjermane te avancuar per prodhimin... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Inxhinier ndërtimi (konstruktor) Full-Time

  TOWER sh.p.k. Tirana, Albania

  Përshkrimi “TOWER” sh.p.k. Shoqëri Konsulence që operon në fushën e shërbimeve të ndërtimit si Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim, kërkon të punësojë një Inxhinier Ndërtimi/Konstruktor. Aplikantet mund të shprehin interesin e... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Operatore Shitjesh Full-Time

  DAST sh.a Tiranë, Albania

  Kompania Dast sh.a pjesë e DELTA GROUP ku bëjnë pjesë kompanitë Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta. Dast është lider në prodhimin e ngjitësve dhe rifiniturave, si rrjedhim i... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Përkthyes/e Shqip – Anglisht – Shqip Full-Time

  Kosovo 2.0 Prishtina

  Përshkrimi Po kërkojmë: Përkthyes/e (anglisht/shqip) Aplikoni tani për t’u bërë pjesë e ekipit tonë. Fjalët, a kanë rëndësi për ty? A të pëlqen gjuha? A je i/e rrjedhshëm/me në shqip... ...

  Apliko për këtë vend pune
 • Elektricist Full-Time

  Salillari Rruga “Bilal Sina”, Pll. Salillari Shk. 3, Kati 1, 1027 Tiranë, Albania

  Kerkohet  te  kete  eksperience  mbi  5  vjet  pune. Te  jete  nen  moshen  45  vjec. SALILLARI shpk, është themeluar si një kompani ndërtimi në 1994 ne Berat. Që atëherë, kompania ka... ...

  Apliko për këtë vend pune

Informacione dhe njoftime

 • Për të parë të gjitha vendet e lira të punësimit shkoni tek Menuja kryesore në fillim të faqes –> Punëkërkues –> Shiko të gjitha vendet e lira të punës.
 • Për të publikuar një vend të lirë punësimi ju duhet në fillim të regjistroheni në platformë (për momentin automatikisht regjistroheni si punëdhënës) dhe më pas shkoni tek Menuja kryesore në fillim të faqes –> Punëdhënës –> Publiko vende punësimi.

Ju rikujtojmë adresat tona të e-mailit: [email protected] dhe [email protected]. Mos hezitoni të na shkruani për çdo problem apo pyetje që mund të keni mbi përdorimin e platformës. Jeni të mirëpritur!

Për të garantuar mbrojtjen e të dhënave tuaja personale si dhe përdorim të sigurt të platformës ju bëjmë me dije se tashmë platforma sigurohet nga CLOUDFLARE™.

Çfarë thonë përdoruesit tanë 😍Ne mbledhim mendime nga përdorues të ndryshëm të kësaj platforme kështu ju mund të merrni një opinion të ndershëm për eksperiencën e tyre në Punësim.al

Postimet e fundit